logo.png

دومین جلسه ویژه بررسی مشکلات عشایر سمنان برگزار شد.

این جلسه که روز سه شنبه ۴ آبان ماه در سالن جلسات شهید حسن عباسی اداره‌کل امور عشایر استان برگزار شد به بررسی مشکل تامین آب مناطق استقرار قشلاقی عشایر در ماه‌های پیش رو اختصاص یافت.
در این هم اندیشی که نمایندگانی از عشایر استان و مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های عشایری استان نیز حضور داشتند، پس از احصا و بیان مشکلات پیش رو توسط حضار، پیشنهادات قابل اجرا جهت ارایه درخواست به مراجع بالادستی به ویژه وزارت جهاد کشاورزی و نیز هماهنگی های بین دستگاهی در سطح استان جهت کاهش اثرات خشکسالی و تامین نیازهای آبرسانی به مسیر کوچ و خاصه مناطق قشلاقی اتخاذ گردید.
جلسات بررسی مشکلات عشایر استان به دستور استاندار سمنان و به صورت هفتگی برگزار می گردد. جلسه هفته گذشته نیز به اتخاذ تدابیر لازم جهت تأمین نهاده های دامی مورد نیاز دام عشایر استان در شرایط حاد خشکسالی سال جاری تا پایان فروردین ماه ۱۴۰۱ اختصاص داشت که در ابتدای جلسه ی دوم، علی خداداد؛ مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری ضمن ارایه مکاتبه استاندار سمنان با وزارت جهاد کشاورزی، به بیان موارد درخواست شده از وزیر جهاد درخصوص برون رفت از مشکلات جاری عشایر در بحث تأمین نهاده دامی پرداختند.
-->

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس
ایران-سمنان -بلوار بسیج- ساختمان شماره 2جهاد کشاورزي
شماره تماس
33440275 (023)
33440670 (023)
پست الکترونیک
Ashayer.semnan@iran.ir

شبکه های اجتماعی

Search