logo.png

برگزاری تور رسانه ای اداره کل امور عشایر استان به مناسبت روز خبرنگار

به بهانه روز خبرنگار و به منظور گرامیداشت مقام و تلاشهای فعالان حوزه ی خبر و اطلاع رسانی، به همت مسوولان اداره کل امور عشایر استان سمنان و با هماهنگی های صورت گرفته توسط روزنامه پیام استان سمنان، روز چهارشنبه 29 مرداد ماه 99، تور رسانه‌ای برای خبرنگاران و عکاسان خبری استان در چند منطقه عشایری شمال شهرستان مهدیشهر برگزار گردید.
این تور رسانه ای که با حضور 12 نفر از خبرنگاران، عکاسان و فعالان شاخص این حوزه، مدیرکل و تعدادی از کارکنان امور عشایر استان با هدف آشنایی بیشتر خبرنگاران با ظرفیت ها، محدودیت ها و توانمندیهای عشایر و مناطق عشایری و نیز نزدیکی هرچه بیشتر خدمتگزاران بخش دولتی با اهالی رسانه برگزار گردید شامل بازدید از مناطق عشایری مسیر بهاره کوه تا ریزسر و نیز روستاها و مناطق گردشگری اوپرت، لماسیه و سُرخده بود که به دلیل ویژگیها و شرایط خاص جغرافیایی و آب و هوایی مناطق عشایری مورد بازدید، با تاخیر نسبت به روز 17 مرداد ماه صورت پذیرفت.
شایان ذکر است که در هفدهم مرداد ماه سال 1377، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاریِ جمهوری اسلامی، به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید. به همین مناسبت، شورای فرهنگ عمومی، هفدهم مرداد ماه هر سال را به عنوان «روز خبرنگار» نامگذاری کرد. این روز ارزشمند اجتماعی، بر همه خبرنگاران، روزنامه نگاران و نویسندگان گرامی باد.
-->

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس
ایران-سمنان -بلوار بسیج- ساختمان شماره 2جهاد کشاورزي
شماره تماس
33440275 (023)
33440670 (023)
پست الکترونیک
Ashayer.semnan@iran.ir

شبکه های اجتماعی

Search