logo.png

حضور استاندار و مدیرکل امور عشایر در حسین آباد کالپوش

مهندس آشناگر استاندار سمنان و جمعی از مدیران کل دستگاههای اجرایی استان و مسوولان شهرستان شاهرود و میامی در روز پنجم فروردین ماه با حضور در مسجد جامع روستای حسین آباد کالپوش به گفتگو با مردم پرداخته و به پرسشها و درخواست های آنان پاسخ دادند.
در این دیدار صمیمی و نزدیک مردم با مسوولان، دکتر حسینی مدیرکل امور عشایر استان سمنان نیز حضور داشته و به گفتگو با آنان پرداخته و دستور رسیدگی به موارد قابل اجرا در حیطه اختیارات و وظایف سازمانی امور عشایر را صادر نمودند
همچنین ایشان در این جلسه طی سخنانی بیان داشتند:
120 خانوار عشایری کالپوش در مناطق بالادست مستقر هستند که در پی بارش های اخیر تعداد 200 راس دام این عشایر به دلیل سرما از بین رفت.مناطق استقرار عشایر کالپوش در استان گلستان است که طی 3 مرحله امکانات اولیه ی مورد نیاز آنها به منطقه ارسال شده است. راه دسترسی و بازگشت عشایر منطقه ی کالپوش، یکی از مشکلات و معضلات حوزه ی عشایر در این منطقه است که نیاز است تا با تامین اعتبارات لازم، بهسازی این مهم در دستور کار قرار گیرد.
پس از این نشست نیز دکتر حسینی به کلاته اسد میامی عزیمت نموده و از سیاه چادر عشایری کلاته اسد که جهت بازدید مسافرین نوروزی تدارک دیده شده بود بازدید نمودند.
همچنین روز چهارشنبه هفتم فروردین ماه، استاندار سمنان به همراه نادر مالکی ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و جمعی از مدیران اجرایی استان از روستاهای بخش کالپوش، دهستان رضوان و روستای حسین آباد کالپوش بازدید کردند و ضمن پیگیری اقدامات انجام شده در سفر هفته گذشته ی ایشان به این مناطق آسیب دیده، از نزدیک با مردم این منطقه گفتگو و از خسارات ناشی از رانش زمین و نیز از سوله ی انبار کالا و وضعیت سد روستای حسین آباد بازدید به عمل آوردند.
-->

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس
ایران-سمنان -بلوار بسیج- ساختمان شماره 2جهاد کشاورزي
شماره تماس
33440275 (023)
33440670 (023)
پست الکترونیک
Ashayer.semnan@iran.ir

شبکه های اجتماعی

Search